طراحی دکوراسیون آشپزخانهطراحی دکوراسیون داخلی

30 مدل و ایده جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه 2023

دکوراسیون آشپزخانه 2023 همچون سالهای قبل با تغییراتی در رنگ و جنس وسایل و نحوه چیدمان مواجه بوده و شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی پیشنهادات متفاوتی ارائه داده اند. با توجه به اینکه آشپزخانه قلب منزل است، به همین دلیل اغلب افراد ترجیح می دهند آن را محیطی بروز و جذاب طراحی کنند. اگر شما نیز چنین دیدگاهی دارید در ادامه با ما همراه باشید. زیباترین و جذاب ترین ترندهای دکوراسیون آشپزخانه 2023 از دیدگاه کمپانی های مختلف را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

چیدمان آشپزخانه 2023

رنگ های گرم در دکوراسیون آشپزخانه 2023

در حالی که رنگ سفید همچنان در سال 2023 انتخاب محبوب برای دکوراسیون آشپزخانه خواهد بود، می توان انتظار داشت که در سال جدید آشپزخانه ها کمی رنگارنگ تر شوند. به طور خاص، صاحبان خانه‌ها از رنگ‌های گرم‌تر و پررنگ‌تر استقبال می‌کنند و به سرعت سبک مونوکوم و تک رنگ، سبک اسکاندیناوی یا آشپزخانه‌های به سبک خانه‌های کشاورزی سفید و خاکستری از بین خواهد رفت.

رنگ های گرم در دکوراسیون آشپزخانه 2023
فالون در مورد استفاده از رنگ بیشتر در آشپزخانه می گوید که در سال 2023 رنگ های ارگانیک و اشباع زیادی را در همه قسمت های آشپزخانه بزرگ می بینید. انتظار داشته باشید که کابینت های تمام سفید حذف شده و رنگ های چوبی گرم و طبیعی جای آنها را بگیرد. اگر همچنان تمایلی به استفاده از رنگ سفید باشد باید از رنگ های گرم مایل به سفید و کرم یا خاکستری در کنار آن استفاده کرد.

رنگ های گرم در آشپزخانه 2023
هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه 2023 رویایی خود، مهم است که ویژگی های جاودانه را با رنگ ها، الگوها و بافت های بازیگوش و جذاب که شخصیت و زیبایی طراحی شما را منعکس می کنند، متعادل کنید. ممکن است نخواهید هر سال آشپزخانه خود را بازسازی کنید، اما این بدان معنا نیست که راه های خلاقانه ای برای حفظ تازگی و مدرن بودن فضای آشپزخانه شما وجود ندارد.
همه چیز را از رنگ کابینت و ایده های نورپردازی آشپزخانه گرفته تا سبک های طراحی مورد علاقه خود را امتحان کنید تا همگام با 2023 یک آشپزخانه جدید، گرم و صمیمی داشته باشید. بازسازی برای رسیدن به آشپزخانه ای که همگام با ترند سال 2023 است شاید کار دشواری باشد، اما در حد جایگزین کردن رنگ ها کار سختی نخواهد بود. با هزینه های اندک نیز می توان این کار را انجام داد و از فضای جدید و گرم به وجود آمده لذت برد. استفاده از رنگ هایی مانند سبز_آبی، ارغوانی تیره، خزه اسپانیایی و تمام رنگ های دکوراسیون 2023 را می توان برای آشپزخانه استفاده کرد و این کاملا بستگی به سلیقه و اولویت های شما دارد.

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه 2023

عناصر طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه 2023

در چند سال گذشته همه چیز در مورد آوردن طبیعت به خانه بوده است و انتظار نمی رود این امر در سال 2023 متوقف شود. عناصر ارگانیک به شکل سنگ های طبیعی، مواد ارگانیک و سازگار با محیط زیست و چوب راه خود را به آشپزخانه ها ادامه خواهند داد. این متریال های طبیعی در ساخت قسمت هایی مانند کابینت و انباری مورد استفاده قرار خواهند گرفت. سیرا فالون، طراح اصلی در Rumor Designs می گوید استفاده از سنگ های طبیعی به عنوان رومیزی در دکوراسیون آشپزخانه 2023 رواج خواهد یافت و کابینت های چوب طبیعی نیز به وفور مشاهده خواهد شد.

عناصر طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه 2023

استفاده از جزیره بزرگ

آشپزخانه قلب خانه است و بسیاری از افراد به جای یک اتاق خوری رسمی، جزایر آشپزخانه بزرگتر را برای اینکار انتخاب می کنند. هیلاری مت در مورد دکوراسیون آشپزخانه سال 2023 می گوید: «آشپزخانه‌های سنتی در حال تبدیل شدن به بخش‌های دیگر خانه هستند. در سال آینده، من پیش‌بینی می‌کنم که جزایر آشپزخانه‌های بزرگ‌تر و حتی دوتایی ادغام شوند تا فضاهای وسیع تری برای سرگرمی و تجمع در آشپزخانه در نظر بگیرند. این کار سبب صمیمیت بین افراد شده و اعضای خانواده مانند گذشته در آشپزخانه و یا نزدیک به آن برای میل کردن غذا دور هم جمع شوند.

استفاده از جزیره بزرگ 

آشپزخانه مشکی مات

مشکی بیش از یک رنگ پایه متضاد عمیق یا سایه برجسته است. با تنوع پوشش‌ها و متریال‌ها در تیره‌ترین رنگ، می‌توانید یک فضای داخلی چند لایه تنها با استفاده از رنگ مشکی ایجاد کنید. با این اوصاف، مشکی همچنان در برابر رنگ های متضاد بیشتر متمایز می شود. به طور مثال وقتی یک رنگ ذغالی و تیره با رنگ های چوبی مخلوط می شود، یک تصویر خنثی شاد ایجاد کرده که بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد. در دکوراسیون آشپزخانه 2023 رد پای اشپزخانه های مشکی و مات بسیار جذاب را براحتی می توان احساس کرد.

آشپزخانه مشکی مات 2023

آشپزخانه سبز زیتونی

رنگ ملایم زیتونی جایگزینی لذت بخش برای دوستداران فضای داخلی خواهد بود که سبز خنثی تری را در خانه های خود ترجیح می دهند. این رنگ به عنوان یکی از رنگ‌های خاکی دکوراسیون آشپزخانه 2023، به طیف گرم‌تر متمایل است و در عین حال به خوبی با سفید یا سیاه جفت می‌شود. همانطور که گفته شد، یک ترکیب سرد با خاکستری یا ترکیب رنگارنگ با سفال می تواند فضایی فراموش نشدنی را ایجاد کند.

آشپزخانه سبز زیتونی 2023

نورپردازی در آشپزخانه 2023

همه ترندهای آشپزخانه سال 2023 به سمت فضاهای روشن تر حرکت می کنند. بنابراین، طراحی یا ظاهر نهایی هر چه باشد، اتاق پر از نور خورشید خواهد بود. با این حال، به حداکثر رساندن نور برای مدتی یک روند محبوب در آشپزخانه بوده است. پنجره‌های بزرگ، رنگ‌های روشن و مواد بازتابنده مات در سال‌های آینده درخشش را بیشتر می‌کنند.

نورپردازی در آشپزخانه 2023
اگر قادر به بازسازی و ایجاد پنجره های جدید و بزرگ نیستید استفاده از نورپردازی می تواند شما را به این هدف و روشن کردن فضای آشپزخانه برساند. نورپردازی های اصولی در قسمت سقف و بالای میز و جزیره و استفاده از رنگ هایی که این نور را منعکس کرده و در عین حال گرم هستند بهترین ایده می باشد.

نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه 2023

طراحی فضای ارگانیک در آشپزخانه های 2023

انتظار می رود شاهد افزایش در طراحی سبز ارگانیک و سازگار با محیط زیست در دکوراسیون آشپزخانه 2023 باشیم. پلاستیک تا حد امکان از آشپزخانه ها خارج شده و مواد طبیعی با منابع پایدار وارد آن شده است.

طراحی فضای ارگانیک در آشپزخانه های 2023
با آگاهی بیشتر از تأثیرات زیست محیطی این طراحی و پیش رفتن به سمت ارگانیک رو به افزایش خواهد رفت. طراحی سبز می تواند از داشتن گلدان های سفالی با گل های طبیعی شروع شده و به سمت حذف هر چه بیشتر وسایل پلاستیکی ادامه یابد. فلز و چوب بهترین جایگزین ها می باشند که در صورت فرسوده شدن به طور کامل بازیافت شده و به چرخه ی تولید به یا به طبیعت بر می گردند.

انباری های مخفی در آشپزخانه 2023

انبارهای مخفی و کاربردی در حال افزایش هستند و انتظار می‌رود در سال 2023 محبوب شوند. آنها می‌توانند به عنوان فضای ذخیره‌سازی اضافی برای غذا، یک فضای اختصاصی برای تهیه غذا، یک قهوه‌بار مخفی باشند. دیوید کالی، رئیس و مدیر عامل شرکت Dimension Inc.، یک شرکت طراحی، ساخت و بازسازی خانه مستقر در ویسکانسین، می‌گوید که انتظار دارد در آینده نزدیک انبارهای مخفی بیشتری را ببیند. «لوازم قابل تنظیم که کاملا شبیه کابینت هستند، روندی هستند که سالهاست سرعت بیشتری به دست آورده است. جدید ترین انبار آشپزخانه، انبار مخفی پیشخدمت است که در پشت یک صفحه کابینت یا درب کشویی “دیوار” پنهان شده است.”

انباری های مخفی در آشپزخانه 2023

استفاده از کانتر

همان طور که گفتیم استفاده از متریال های طبیعی و حرکت به سمت طبیعت در سال 2023 بسیار ملموس می باشد. یکی از قسمت هایی که باید به سمت طبیعی بیشتر پیش برود آشپزخانه است. استفاده از مواد طبیعی و حذف مواد سمی و علاوه بر زیبایی به سلامت جسم و روان انسان ها کمک می کند. استفاده از سنگ های طبیعی و مرمر یا چوب و فلزات می تواند جایگزین مواد مصنوعی در قسمت کانتر آشپزخانه شود. افراد در هنگام آشپزی از این قسمت استفاده کرده و بسیار با آن سرو کار دارند. لمس و دیدن این قطعه ی کاملا طبیعی انرژی مثبت بالایی داشته و فضایی گرم را به وجود خواهد آورد.

استفاده از کانتر در آشپزخانه 2023

قفسه بندی با شکل های غیرمعمول

آشپزخانه باید فضایی سرگرم کننده، جالب و فوق العاده باشد. گابریل آکرز می گوید: «من تصمیم گرفتم چیزی متفاوت و غیرمنتظره ایجاد کنم تا معماری خام و صنعتی را نرم کند. «معرفی منحنی‌ها برای آوردن گرما و لحظات شگفت‌انگیز به فضای زاویه‌دار بسیار مهم بود.» استفاده از منحنی ها حتی در فضاهای غیر از آشپزخانه نیز در 2023 بسیار مشاهده می شود.

قفسه بندی با شکل های غیرمعمول
خطوطی نرم و لطیف و منحنی های روح نواز که از خشونت زاویه ها به دور هستند. این منحنی ها را علاوه بر قفسه و کابینت ها می توان در میز، صندلی، جزیره و یا در پنجره ها ایجاد کرد. این حرکت رویکردی برای رفتن به سمت آرامش است.

مدل دکوراسیون آشپزخانه 2023

ترند دکوراسیون آشپزخان 2023

ترند دکوراسیون داخلی آشپزخان 2023

مدل دکوراسیون داخلی آشپزخان 2023

مدل آشپزخانه 2023

طرح آشپزخانه 2023

طراحی آشپزخانه ترند 2023

عکس دکور آشپزخانه سال 2023

مدل دکور آشپزخانه سال 2023

جدیدترین مدل آشپزخانه 2023

عکس دکوراسیون داخلی آشپزخانه سال 2023

آشپزخانه های سال 2023

دیزاین آشپزخانه سال 2023

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ترند سال 2023

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ترند 2023

ترند آشپزخانه 2023

چیدمان آشپزخانه ترند 2023

طراحی آشپزخانه ترند سال 2023

طراحی داخلی آشپزخانه ترند سال 2023

دکوراسیون آشپزخانه سال 2023

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا